• Wesołego Alleluja!

W kalendarzu jest wiele dni świątecznych, na które czekamy z tęsknotą, starannie się do nich przygotowując, by przeżyć je jak najpiękniej. Jednym z takich świąt jest Wielkanoc. Z okazji zbilżających się świąt wychowankowie z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I przygotowali program artystyczny „Alleluja! Alleluja! Wielka radość w sercach płynie.”

• Wyniki konkursu

Marzanna to kukła, którą symbolicznie żegna się zimę, a wita wiosnę. W tym roku na terenie naszej szkoły odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Marzannę. Do przygotowania Eko-Marzanny należało użyć tylko i wyłącznie materiałów naturalnych. W tym roku w konkursie wzięli udział uczniowie z klas 1-3 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Na konkurs wpłynęło 13 prac. Dziękujemy wszystkim UCZESTNIKOM KONKURSU za zaangażowanie i kreatywność. Wszystkie MARZANNY były przepiękne!

• Lekcja tolerancji

Tolerancja polega na szacunku wobec innych. To nie tylko szacunek dla obcej narodowości ale również dla każdego, różnego od nas człowieka. A zatem termin tolerancja oznacza wyrozumiałość dla odmienności. Jest poszanowaniem poglądów, pochodzenia, opinii, upodobań itd. Innymi słowy tolerancja to szacunek dla wolności innych ludzi, którzy mają odmienny styl życia od naszego.

Czwartek 28.03.2024