Szkoła Podstawowa
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Naramie
Szkoła Podstawowa w Naramie została utworzona w 1922 r. i działała w czasie okupacji.
- 8.06.2000 r. otrzymała imię Świętej Jadwigi Królowej.
- 31.08.2005 r. Decyzją Rady Gminy została zlikwidowana.
- Od 1.09.2005 r. działa na innych zasadach jako Publiczna Szkoła Podstawowa prowadzona przez osobę fizyczną p. mgr inż. Krzysztofa Zadorę.
ROK SZKOLNY 2023/2024
Szkoła liczy 189 uczniów, których uczy 24 nauczycieli.
mgr inż. Krzysztof Zadora - Dyrektor Szkoły
mgr Elżbieta Oraczewska - Wicedyrektor (kl. 0 - III SP)
mgr Alina Warszawska - Wicedyrektor (kl. IV-VIII SP)
Nauczyciele :
Bieroń Katarzyna (nauczyciel dyplomowany) - muzyka kl. 4-7, wdż kl. 4-8
Cieślik Gabriela (nauczyciel mianowany) - technika kl. 4-6, gimnastyka korekcyjna kl.1-3
Dębska Magdalena (nauczyciel dyplomowany) - wych. fizyczne kl. 4 i dziewczęta kl. 5/6 i 7/8
Gałka Anna (nauczyciel kontraktowy) - historia i wos
Garbala Emilia (nauczyciel kontraktowy) - pedagog szkolny, zaj. korekcyjno-kompensacyjne
Herod - Polańska Marta (nauczyciel dyplomowany) - język niemiecki kl. 4-8
Jęczmionek Edyta (nauczyciel mianowany) - język angielski kl. 0-8
Kopeć Daria (nauczyciel mianowany) - plastyka, wychowanie fizyczne (chłopcy) kl. 5/6 i 7/8
Korczyńska Katarzyna (nauczyciel dyplomowany) - doradztwo zawodowe kl. 7 i 8
Kulczycka Blanka (nauczyciel kontraktowy) - informatyka kl. 4-8
Madejowska Ewelina (nauczyciel początkujący) - język polski kl. 4,5,6, 8
Małek Bożena (nauczyciel mianowany) - wychowanie przedszkolne
Molenda Wiesława (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna kl. 3
Nielepiec Agnieszka (nauczyciel mianowany) - bibliotekarz, logopeda
Oraczewska Elżbieta (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna kl. 2
Płażek - Opyrchał Krystyna (nauczyciel dyplomowany) - biologia, chemia
Smolarczyk Paweł (nauczyciel kontraktowy) - religia kl. 0-8
Stanek Justyna (nauczyciel mianowany) - wychowanie przedszkolne
Stec Ewa (nauczyciel dyplomowany) - fizyka
Szlawska Aleksandra (nauczyciel mianowany) - przyroda, geografia
Tochowicz-Forysiuk Katarzyna (nauczyciel mianowany) - matematyka kl. 4,5,6,7
Warszawska Alina (nauczyciel dyplomowany) - język polski kl. 7
Warszawska Dorota (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna kl. 1
Zadora Krzysztof (nauczyciel dyplomowany) - matematyka kl. 8
Wychowawcy klas 2023/2024
Klasa 0 - p. Justyna Stanek, p. Bożena Małek
Klasa I - p. Dorota Warszawska
Klasa II - p. Elżbieta Oraczewska
Klasa III - p. Wiesława Molenda
Klasa IV - p. Daria Kopeć
Klasa V - p. Edyta Jęczmionek
Klasa VI - p. Katarzyna Tochowicz - Forysiuk
Klasa VII - p. Alina Warszawska
Klasa VIII - p. Magdalena Dębska
Pracownicy administracji: Joanna Bartuś
Pracownicy obsługi: Leszek Dudek, Jolanta Rogala, Anna Wilczura, Jolanta Wójcik