• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025

Zaraz dzwonek zabrzmi znów

Do nauki wszyscy wraz

Przyszedł na to czas”

Dnia 2 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2024/25. To pierwszy dzień szkoły wielu zmian; cieszymy się z odchudzonej podstawy programowej o ok. 20%.

Tradycyjnie najpierw uczestniczyliśmy ( ze sztandarem szkoły) we Mszy św. celebrowanej przez  ks. proboszcza – Jana Jurkowskiego.

Następnie już w szkole uroczystość poprowadzili uczniowie klasy 8. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał  Dyrektor szkoły – p. Krzysztof Zadora, który z radością przywitał zebranych, tj.  uczniów, rodziców, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły. Mówił o rozwoju intelektualnym uczniów i zachęcał do zdobywania nowych kompetencji. Następnie złożył życzenia całej społeczności szkolnej.

W dalszej części klasa 8 przedstawiła krótki program artystyczny nawiązujący do 85 rocznicy wybuchu II wojny św.

Po oficjalnej uroczystości, zakończonej hymnem szkoły, odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami.

Z okazji inauguracji roku szkolnego życzymy Uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy oraz aktywnego udziału w życiu szkoły, a Gronu Pedagogicznemu cierpliwości, wyrozumiałości i osiągnięć na polu zawodowym.

Organizatorka serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu uroczystości: uczniom klasy 8 (Gabrieli, Natalii, Adamowi, Michałowi C., Karolowi, Michałowi G., Pawłowi, Wojtkowi), p. Darii, p. Katarzynie, p. Agnieszce i p. Leszkowi.

Niech moc będzie z nami dziś, jutro i do końca czerwca!

A.W.

Numery wewnętrzne: