• Program edukacyjny "Trzymaj Formę"

Na lekcjach biologii uczniowie klasy VII dowiedzieli się, co to jest dieta zbilansowana oraz jakie produkty pokarmowe są niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Poznali 10 zasad zdrowego żywienia, obliczyli swój wskaźnik BMI i porównali z normą. Poznali przyczyny i skutki zaburzeń odżywiania. Uczniowie samodzielnie wykonali plakat pt. „Piramida żywienia i zdrowego stylu życia”. Następnie w grupach zaprojektowali i wykonali zdrowe śniadanie. Młodzież wykazała się dużą kreatywnością – przygotowane plakaty były barwne i pomysłowe a śniadanie urozmaicone i kolorowe.

• Andrzejki kl. 4-8

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenia. To magiczny wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy.

W środę (29.11) w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zadbał o muzykę, wspólną zabawę z wróżbami, fotobudkę z gadżetami oraz pyszną lemoniadę. Uczniowie wspaniale się bawili i ciężko im było zakończyć wspólne tańce.

• II Turniej Piłki Nożnej - wyniki

W naszej szkole odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Przechodni Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramie. W zawodach udział wzięło 5 drużyn – łącznie 40 uczniów (36 chłopców i 4 dziewczyny).

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa VII

II miejsce – klasa IV