Zakup nowości wydawniczych

21.12.2020 10:35

Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Krzysztofa Zadory do biblioteki szkolnej zostały zakupione nowości wydawnicze.  Zarówno młodsi, jak i nieco  starsi uczniowie mogą znaleźć coś dla siebie. Bibliotekarz nawiązał kontakt z łącznikami klasowymi, którzy na kartkach spisywali tytuły książek, które uczniowie chcieliby przeczytać. Wiele z nich udało się zamówić. Ponadto księgozbiór biblioteczny został zaopatrzony w nowe słowniki.

Na półki także zawędrowały nowe repetytoria, testy ósmoklasisty, które pozyskał bibliotekarz; dzięki zorganizowanemu niedawno kiermaszowi taniej książki.

Dziękujemy, a uczniów zapraszamy do wypożyczenia.

21.12.2020 10:36

Dziękujemy pani Annie Dziedzic (mamie Pawła kl. 7 oraz Piotrka kl. 3) za dar dla biblioteki w postaci serii  książek naukowych dla najmłodszych pt. „Niezwykłe podróże po świecie Mikiego”. Seria jest bardzo liczna, a zarazem interesująca.

21.12.2020 10:36

Biblioteka Publicznej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Naramie składa podziękowania wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę dla Domu Samotnej Matki z Dzieckiem w Krakowie. Państwa postawa jest wzorem do naśladowania dla innych. Dziękujemy.

• Mikołajkowa zbiórka dla Domu Matki i Dziecka

29.10.2019 09:42

Szanowni Państwo!

Z okazji mikołajek biblioteka Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramie ponownie organizuje zbiórkę dla dzieci potrzebujących z Domu Samotnej Matki z Dzieckiem w Krakowie. W ubiegłym roku zebrane rzeczy zostały zawiezione na ul. Przybyszewskiego w Krakowie, tym razem będzie to Dom Matki i Dziecka - Schronisko dla Kobiet z Dziećmi na ul. Żywieckiego.

Prosimy o środki higieniczne dla niemowląt, matek i  dzieci szkolnych np. chusteczki nawilżające, pudry, oliwki, balsamy, kremy do ciała, pieluchy, płyny do kąpieli ... oraz artykuły chemiczne do prania i sprzątania (proszki, płyny). Mile widziane będą również inne rzeczy, np. przybory szkolne.

Zbiórka potrwa od 30.10.19r. do 29.11.19r.

Potrzebne rzeczy prosimy przynosić do biblioteki szkolnej (sala nr 9). Liczymy na Państwa hojność i pomoc! Pomagajmy!

Agnieszka  Nielepiec

• Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych