Strona główna

          • Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń i Kina

            Dnia 23 czerwca uczniowie klasy 5 i 6 pod opieką p. D. Kopeć oraz p. M. Dębskiej wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był Ogród Doświadczeń, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać ciekawe eksperymenty i obserwować zjawiska z zakresu fizyki, optyki oraz akustyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się interaktywne urządzenia edukacyjne, które pozwalały poprzez zabawę poznawać prawa nauki.

          • Ranczo pełne atrakcji - przedszkolaki i klasa II na wycieczce!

            22 czerwca przedszkolaki oraz uczniowie klasy II wybrali się na pełną przygód wycieczkę do Rancza w Górach Miechowskich.Na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcu i trampolinie, zwiedzały stajnię oraz mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi. Nie lada emocji dostarczyło dojenie krowy, które okazało się ciekawym i pełnym śmiechu doświadczeniem. Wielu śmiałków spróbowało także swoich sił w strzelaniu z łuku.Po aktywnie spędzonym czasie wszyscy ze smakiem zajadali się pyszną kiełbaską z grilla, a prawdziwą atrakcją okazała się przejażdżka wagonikami ciągniętymi przez quada, która wywołała mnóstwo śmiechu i radości.To był dzień pełen uśmiechów, wspólnych zabaw i niezapomnianych wrażeń.

          • Pierwszoklasiści z wizytą w krakowskim zoo

            17 czerwca 2026 r. dzieci z klasy pierwszej wybrały się na spacer do krakowskiego ogrodu zoologicznego. Przyjemnie było oglądać dzikie zwierzęta, dla których to miejsce jest domem. Szczególną atrakcją dla zwiedzających były pingwiny, które w naturalnych warunkach mieszkają na drugiej półkuli i chętnie dają się podziwiać w porze karmienia. W zoo jest wiele unikalnych gatunków - w tym konie Przewalskiego, które w XX wieku wyginęły na wolności, a dzięki programom hodowlanym powróciły do natury. Wiele podziwu wzbudził dumny paw, który dostojnie przechadzał się po alejkach.
            Podziękowanie za pomoc w opiece nad dziećmi otrzymują pani Iwona Rosa i pani Aneta Sumlet.

          • Szkolny Konkurs „Mam Talent” 2026

            17 czerwca odbył się finał szkolnego konkursu „Mam Talent”. Półfinał miał miejsce 15 czerwca. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0–3 oraz klasy 4–8.

            Wśród prezentowanych talentów znalazły się: gra na pianinie, śpiew, sztuczki karciane, gra na flecie poprzecznym, skrzypcach i gitarze, malarstwo, taniec nowoczesny oraz recytacja wierszy.

    • Godziny dzwonków

      Środa 24.06.2026
    • Librus Synergia
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa im.Świętej Jadwigi Królowej w Naramie
      • (12)3885005
        Numery wewnętrzne:
        21 - Sekretariat,
        23 - Pokój nauczycielski,
        24 - Biblioteka,
        25 - Pedagog szkolny
        23 - Pokój nauczycielski
        27 - Jadalnia,
      • ul. Centralna 49, 32-095 Narama
        woj. małopolskie
        Poland
      • Godziny pracy sekretariatu:7:30 - 15:00
    • Logowanie