Strona główna
Pożegnalne spotkanie klasy ósmej przy ognisku
124 czerwca odbyło się ognisko pożegnalne klasy ósmej. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach zajęć lekcyjnych i stanowiło okazję do wspólnego spędzenia czasu przed zakończeniem roku szkolnego.
Uczniowie rozpoczęli spotkanie przy wspólnym stole, gdzie nie zabrakło pieczonych kiełbasek oraz miłej, swobodnej atmosfery. Był to czas rozmów, wspomnień i integracji całej klasy.
Piknik rodzinny 2026
W słoneczną niedzielę, 21 czerwca 2026 roku, na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramie odbył się Piknik Rodziny, połączony z dniem otwartym. Po otwarciu imprezy przez pana Dyrektora Krzysztofa Zadorę rozpoczęły się pokazy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły: śpiew, gra na instrumentach, występy taneczne… Były też emocjonujące rodzinne zawody sprawnościowe, zamykanie w bańkach mydlanych, pokaz pierwszej pomocy, wizyta służb mundurowych (zaprzyjaźniona jednostka OSP z Naramy i Inspekcja Transportu Drogowego)- słowem: dla każdego coś dobrego. Goście pikniku mogli miło spędzić czas, delektując się świeżo pieczonymi goframi, ciastami z domowej kawiarenki, aromatycznym mięsiwem, watą cukrową i popcornem. Najmłodsi malowali buzie w salonie piękności i prezentowali wymyślne fryzury wykonane w salonie fryzjerskim pod chmurką. Na boisku szkolnym królował gigantyczny dmuchaniec,
Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń i Kina
Dnia 23 czerwca uczniowie klasy 5 i 6 pod opieką p. D. Kopeć oraz p. M. Dębskiej wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był Ogród Doświadczeń, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać ciekawe eksperymenty i obserwować zjawiska z zakresu fizyki, optyki oraz akustyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się interaktywne urządzenia edukacyjne, które pozwalały poprzez zabawę poznawać prawa nauki.
Ranczo pełne atrakcji - przedszkolaki i klasa II na wycieczce!
1322 czerwca przedszkolaki oraz uczniowie klasy II wybrali się na pełną przygód wycieczkę do Rancza w Górach Miechowskich.Na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcu i trampolinie, zwiedzały stajnię oraz mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi. Nie lada emocji dostarczyło dojenie krowy, które okazało się ciekawym i pełnym śmiechu doświadczeniem. Wielu śmiałków spróbowało także swoich sił w strzelaniu z łuku.Po aktywnie spędzonym czasie wszyscy ze smakiem zajadali się pyszną kiełbaską z grilla, a prawdziwą atrakcją okazała się przejażdżka wagonikami ciągniętymi przez quada, która wywołała mnóstwo śmiechu i radości.To był dzień pełen uśmiechów, wspólnych zabaw i niezapomnianych wrażeń.
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych



