Strona główna
Wycieczka do Ogrodu Doświadczeń i Kina
Dnia 23 czerwca uczniowie klasy 5 i 6 pod opieką p. D. Kopeć oraz p. M. Dębskiej wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był Ogród Doświadczeń, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać ciekawe eksperymenty i obserwować zjawiska z zakresu fizyki, optyki oraz akustyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się interaktywne urządzenia edukacyjne, które pozwalały poprzez zabawę poznawać prawa nauki.
Ranczo pełne atrakcji - przedszkolaki i klasa II na wycieczce!
1322 czerwca przedszkolaki oraz uczniowie klasy II wybrali się na pełną przygód wycieczkę do Rancza w Górach Miechowskich.Na uczestników czekało wiele atrakcji i ciekawych zajęć. Dzieci świetnie bawiły się na dmuchańcu i trampolinie, zwiedzały stajnię oraz mini zoo ze zwierzętami gospodarskimi. Nie lada emocji dostarczyło dojenie krowy, które okazało się ciekawym i pełnym śmiechu doświadczeniem. Wielu śmiałków spróbowało także swoich sił w strzelaniu z łuku.Po aktywnie spędzonym czasie wszyscy ze smakiem zajadali się pyszną kiełbaską z grilla, a prawdziwą atrakcją okazała się przejażdżka wagonikami ciągniętymi przez quada, która wywołała mnóstwo śmiechu i radości.To był dzień pełen uśmiechów, wspólnych zabaw i niezapomnianych wrażeń.
Pierwszoklasiści z wizytą w krakowskim zoo
17 czerwca 2026 r. dzieci z klasy pierwszej wybrały się na spacer do krakowskiego ogrodu zoologicznego. Przyjemnie było oglądać dzikie zwierzęta, dla których to miejsce jest domem. Szczególną atrakcją dla zwiedzających były pingwiny, które w naturalnych warunkach mieszkają na drugiej półkuli i chętnie dają się podziwiać w porze karmienia. W zoo jest wiele unikalnych gatunków - w tym konie Przewalskiego, które w XX wieku wyginęły na wolności, a dzięki programom hodowlanym powróciły do natury. Wiele podziwu wzbudził dumny paw, który dostojnie przechadzał się po alejkach.
Podziękowanie za pomoc w opiece nad dziećmi otrzymują pani Iwona Rosa i pani Aneta Sumlet.
Szkolny Konkurs „Mam Talent” 2026
117 czerwca odbył się finał szkolnego konkursu „Mam Talent”. Półfinał miał miejsce 15 czerwca. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0–3 oraz klasy 4–8.
Wśród prezentowanych talentów znalazły się: gra na pianinie, śpiew, sztuczki karciane, gra na flecie poprzecznym, skrzypcach i gitarze, malarstwo, taniec nowoczesny oraz recytacja wierszy.
Godziny dzwonków
Środa 24.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych



