• Klasa 7 na wycieczce

18 marca 2024 roku klasa 7 (pod opieką wychowawcy i pani pedagog) uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Najpierw udaliśmy się do Nowohuckiego Centrum Kultury, by obejrzeć spektakl „ Zemsta” w wykonaniu aktorów Teatru Robotniczego w Nowym Sączu. Autorem dzieła jest Aleksander Fredro, natomiast reżyserem Jarosław Szwec.

• Wycieczka do Krakowa

Dnia 7 marca 2024 roku klasa szósta wraz z wychowawcą oraz p. Edytą Jęczmionek udała się do Krakowa.Pierwszym punktem programu był seans filmu ,,Cudowny chłopak. Biały ptak”. Film jest opowieścią o niezwykłych losach młodych ludzi, ich otwartości na drugiego człowieka, a także walki o przetrwanie w ciężkich czasach wojny.

• Kolejny ogromny sukces

Dnia 5.03.2024 r. odbył się gminny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Naszą szkołę w kategorii kl. 0-4 reprezentował Paweł Kurowski (kl. 4), a w kategorii kl. 5-8 Wojciech Róg (kl. 7). Miło nam poinformować, że bezkonkurencyjny okazał się Paweł Kurowski i to on będzie reprezentował naszą gminę na szczeblu powiatowym turnieju. Wysokie III miejsce zajął w swojej kategorii Wojciech Róg. To kolejny ogromny sukces naszych uczniów.

Sobota 27.04.2024