• Zwycięstwo naszej drużyny

Kolejny sukces odnotowała drużyna z klasy 8 – Katarzyna Prusiewicz, Karolina Kluzek i Przemysław Nogieć – zwyciężając III etap parkowy konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Ponadto Kasia okazała się najlepszą zawodniczką.

III etap konkursu odbył się 21 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Skale. W tej części, oprócz wiedzy o ssakach, należało opanować informacje o 6 parkach wokół Krakowa oraz rozróżniać 50 gatunków ssaków polskich. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

• Wycieczka klasy 4

Dnia 20 marca klasa 4 wraz z wychowawcą p. Darią Kopeć oraz p. Magdaleną Dębską wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był film „Kung Fu Panda 4” w Multikinie.

"Po ostatnich niebezpiecznych przygodach, w których pokonał światowej klasy złoczyńców dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, PO, Smoczy Wojownik zostaje wezwany przez przeznaczenie, aby… dać sobie już spokój. A dokładniej, ma zostać duchowym przywódcą Doliny Spokoju.

• Sukces recytatorski ucznia klasy 7

20 marca 2024 roku uczeń kl. 7 – Adam Kluzek wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Zielono mam w głowie”, który odbył się w Zespole Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, przy ul. Rzeźniczej 4.

Zadaniem uczestników było wyrecytowanie na żywo dowolnie wybranego wiersza grupy poetyckiej Skamander.

Sobota 27.04.2024