• Różowe skrzyneczki

Samorząd Uczniowski informuje, że w naszej szkole pojawiły się dwie „Różowe skrzyneczki”, które zostały zamontowane w toaletach dziewcząt i wypełnione środkami higienicznymi dla dziewcząt. Skrzyneczki zostały zakupione z inicjatywy i budżetu SU.
„Różowa skrzyneczka” jest inicjatywą, której celem jest walka z wykluczeniem menstruacyjnym oraz zapewnienie szerokiego dostępu do bezpłatnych środków higienicznych w przestrzeni publicznej.

• Etap gminny konkursu PPKP

Miło nam poinformować, że nasza drużyna w składzie: Katarzyna Prusiewicz, Karolina Kluzek i Przemysław Nogieć wygrała etap gminny konkursu o Parkach Krajobrazowych Polski. Uczniowie zakwalifikowali się do trzeciego etapu- parkowego, gdzie rywalizować będą ze szkołami znajdującymi się w obrębie Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego.

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dnia 07.02.2024 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Zwycięzcą w kategorii kl. 1-4 został Paweł Kurowski (kl. 4), a w kategorii kl. 5-8 Wojciech Róg (kl. 7).
            05 marca uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę w etapie gminnym.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Magdalena Dębska

Niedziela 28.04.2024