Dnia 23 czerwca uczniowie klasy 5 i 6 pod opieką p. D. Kopeć oraz p. M. Dębskiej wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był Ogród Doświadczeń, gdzie uczniowie mogli samodzielnie wykonywać ciekawe eksperymenty i obserwować zjawiska z zakresu fizyki, optyki oraz akustyki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się interaktywne urządzenia edukacyjne, które pozwalały poprzez zabawę poznawać prawa nauki.
Następnie udaliśmy się do Multikina na film „Drzewo magii”. Opowiadał on o rodzeństwie, które po przeprowadzce na wieś odkrywa niezwykłe magiczne drzewo. Dzięki niemu bohaterowie trafiają do fantastycznych krain, przeżywają wiele ciekawych przygód oraz uczą się, jak ważne są przyjaźń, współpraca i rodzinne więzi.
Po dniu pełnym atrakcji, nowych doświadczeń i miłych wrażeń pod szkołę wróciliśmy o godzinie 15.00. Wszyscy uczestnicy wycieczki byli zadowoleni i bogatsi o nowe wspomnienia.
Daria Kopeć