W naszej szkole odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Przechodni Puchar Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Naramie. W zawodach udział wzięło 5 drużyn – łącznie 40 uczniów (36 chłopców i 4 dziewczyny).
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce – klasa VII
II miejsce – klasa IV
III miejsce – klasa VIII
IV miejsce – klasa V
V miejsce – klasa VI
Królem strzelców został Filip Matuszewski z klasy VII, a najlepszym bramkarzem Oskar Dudek z klasy IV.
Celem zawodów było wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie ich aktywności ruchowej prowadzącej do poprawy sprawności fizycznej oraz zdolności motorycznych. Ideą tych rozgrywek była również popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych drużyn.
Nagrody w postaci pamiątkowych medali, dyplomów oraz przechodni puchar wręczył Pan Dyrektor Krzysztof Zadora.
Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!
Życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Koordynator turnieju - Daria Kopeć