9 grudnia Święty Mikołaj sprezentował uczniom klasy 2
wyjątkowe zajęcia - warsztaty plastyczne ozdabiania bombek choinkowych!
W trakcie zajęć dzieci oglądały film o historii bombek, sposobie ich produkcji i malowania. Następnie każde dziecko otrzymało bombkę i materiały do dekoracji. Dzięki ogromnej kreatywności uczniów powstały unikatowe dzieła! Takich ozdób nie kupi się w żadnym sklepie. Na koniec zajęć każde dziecko wzięło wykonaną przez siebie bombkę do domu, niektóre ozdobią klasową choinkę. Niewątpliwie będą one wyjątkową ozdobą domowej choinki.
To była nie tylko wspaniała zabawa, ale również świetna okazja do spędzenia czasu w gronie rówieśników oraz rozwijania zdolności manualnych. Warsztaty plastyczne to doskonała forma wyrażania siebie i świętowania zbliżających się świąt.
Bardzo dziękujemy rodzicom za wspaniały pomysł i pomoc w realizacji. Szczególne podziękowania kierujemy do p. Pauliny Proszek za ciekawe i fachowe przeprowadzenie zajęć.
Dziękujemy!
WM