21 maja na Orliku w Sieciechowicach odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Iwanowice w kategorii klas VII–VIII. W rozgrywkach udział wzięło osiem szkół z terenu naszej gminy.
Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Tynor, Oskar Dudek, Leon Browarnik, Dawid Rudowski, Kacper Sitarz, Dawid Chmiel, Jan Nowakowski, Jacek Skibski oraz Jakub Fundament. Drużyna zaprezentowała piękny futbol i wielkie zaangażowanie na boisku.
W fazie grupowej nasi zawodnicy pokonali Szkołę Podstawową w Damicach 2:0 oraz Szkołę Podstawową w Celinach 6:0. W meczu ze szkołą z Widomej musieli jednak uznać wyższość rywala, przegrywając 0:2. W spotkaniu o miejsce na podium zmierzyli się ze szkołą z Iwanowic. Po emocjonującym meczu zwyciężyli w serii rzutów karnych, dzięki czemu ostatecznie zajęli III miejsce w gminie.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że trzech zawodników naszej drużyny to uczniowie klasy VI, którzy z powodzeniem rywalizowali ze starszymi kolegami w kategorii klas VII–VIII.
Serdeczne gratulacje dla całej drużyny za sportową postawę i osiągnięty sukces!
Daria Kopeć