• Dzień Chłopaka kl. 0-3

• Nowa galeria Dzień Chłopaka kl. 0-3 została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 30.09.2022r. w naszej szkole, jak co roku, klasy 0-3 świętowały Dzień Chłopca. Wszyscy chłopcy przyszli w tym dniu w kapeluszach, krawatach i w muszkach zawiązanych fantazyjnie w ciekawy sposób. Prezentowali się dostojnie, ciekawie i miło. Życzenia, upominki, uśmiech na twarzy i mnóstwo wrażeń…Tak właśnie wyglądał Dzień Chłopca w naszej szkole. Każda klasa świętowała osobno. Zabawa była przednia, a każdy chłopiec otrzymał płynący ze szczerego serca upominek. Po życzeniach wspólnie organizowaliśmy klasową „słodką imprezę”. Klasy OA, OB, 2 i 3 własnoręcznie wypełniali babeczki dżemem i bitą śmietaną. Potem poszły w ruch świeże owoce i wszelakiego rodzaju elementy dekoracyjne: kolorowe posypki, czekoladowe literki i cyferki, słodkie polewy. Klasa 1 przy pomocy mam przygotowała „imprezę gofrową”, a zapach roznosił się po całej szkole. Słodkie przekąski były niezwykle kolorowe, smakowite i co najważniejsze przygotowane samodzielnie. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, dzięki którym mogliśmy tak zorganizować to święto. Życzymy wszystkim tym małym i tym większym chłopakom dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w tym roku szkolnym.

Wychowawcy i dziewczynki z każdej klasy.

• Dzień Chłopaka kl. 4-8

• Nowa galeria Dzień Chłopaka kl. 4-8 została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Chłopaka, który przypada 30 września, to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły; na stałe wpisał się w plan pracy wychowawczej każdej klasy.

W tym dniu chłopcy – uczniowie klas 4-8 otrzymali  prezenty (paletki i piłeczki do ping ponga, skarpety, pendrive, słodycze ….) Uczestniczyli też we wspólnych zabawach. Dziewczęta z klasy 6 wykonały z tej okazji gazetkę i przygotowały zestaw zagadek, za rozwiązanie których chłopcy otrzymywali babeczki własnoręcznie upieczone przez koleżanki. Otrzymali też życzenia od wychowawczyni. Było wesoło i z humorem. Koleżanki z klasy 5 wykonały dla swoich kolegów  laurki z życzeniami, a dziewczynki z kl. 4 przygotowały pyszne tosty.

To był udany dzień, bo wszyscy chłopcy czuli się wyjątkowo.

A.W.